JAUNUMI

26.01.18

“Wash&Drive” uzsāk jaunas automazgātavas būvniecību K.Ulmaņa gatvē 119, Rīgā

Investējot 600 tūkstošus eiro, K.Ulmaņa gatvē 119, Rīgā, blakus degvielas uzpildes stacijai Circle K un pludmales centram Brazīlija ir uzsākta pašapkalpošanās automazgātavas būvniecība. Jaunā automazgātava atradīsies tieši pretī jau esošajai “Wash&Drive” automazgātavai Grenču ielā 3.  Automazgātavā būs pieejamas 4 mazgāšanas kabīnes un 2 putekļu sūcēji. Plānots, ka diennaktī jaunā automazgātava spēs apkalpot līdz pat 500 transportlīdzekļiem.

Šī būs jau divpadsmitā  “Wash&Drive”  pašapkalpošanās automazgātava, un ceturtā šāda veida “Wash&Drive” automazgātava Rīgā. Pašlaik klientiem Rīgā  ir pieejamas “Wash&Drive”  pašapkalpošanās automazgātavas Grenču ielā 3, Bauskas ielā 105 un Duntes ielā 19a. Visas “Wash&Drive” automazgātavas ir atvērtas 24 stundas diennaktī un strādā bez brīvdienām.

“Wash&Drive” automazgātavās tiek izmantotas “Karcher” tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts Skandināvijas valstīs un citviet Eiropā.

“Wash&Drive” prognozē, ka nākotnē “Wash&Drive” automazgātavu tīkls spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu visā Latvijā.