PAR MUMS

Veidojot pašapkalpošanās automazgātavu tīklu, mēs esam radījuši iespēju savu auto nomazgāt pašiem dažu minušu laikā, turklāt tērējot vien pāris eiro. "Wash & Drive" automazgātavās tiek izmantotas "Karcher" tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts visā Eiropā, jo īpaši Skandināvijas valstīs, tāpat arī papildus augstspiediena mazgāšanās rīkam ir pieejama arī putu birste, nodrošinot visaugstāko mazgāšanas kvalitāti.

Pagaidām “Wash & Drive” pakalpojumi pieejami Rīgā, Jelgavā, Saldū, Ventspilī, Cēsīs, Valmierā, Daugavpilī un Liepājā, taču divu līdz trīs gadu laikā mēs visā Latvijā plānojam izveidot vairāk nekā 40 automazgātavas ar 160 līdz 200 atklāta tipa mazgāšanas boksiem, investējot tajās aptuveni 12 miljonus eiro. Prognozējam, ka pieprasījums pēc šāda veida pakalpojuma arvien augs un “Wash & Drive” tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu.

Juridiskā adrese
Kr. Valdemāra iela 33a-7b, Rīga, LV1010
Tālrunis
+371 20 20 30 75
PIESAKIES FRANŠĪZEI

Esam jau Šeit

ATSAUKSMES

SIA "Forevers"
Pakalpojumu ērti un viegli lietot. Administrācija operatīvi reaģē, ja ir kādi neskaidri jautājumi autovadītājiem. Rēķins par pakalpojumu ir detalizēts un viegli caurskatāms.
Edgars Bērziņš

Nomazgāju savu ģimenes busiņu daudz lētāk nekā parastajās automazgātavās.

SIA”Venden”

Ņemot vērā Latvijas nepastāvīgos laika apstākļus, esam izvēlējušies tieši "Wash&Drive " pakalpojumus, jo par mazām summām varam vienmēr uzturēt tīru savu auto parku. Tīrs auto ir tikpat svarīgs kā dzidrs ūdens!

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

SIA „Wash and Drive” nodrošina NMP dienestam pašapkalpošanās automazgātavu pakalpojumus vairākos Latvijas reģionos, visu diennakti septiņas dienas nedēļā, kas ir būtisks ieguvums NMP dienestam, jo pakalpojumu varam saņemt jebkurā brīdī, kad transportlīdzekli neizmanto izsaukumu izpildei.

NMP dienests var raksturot SIA „Wash and Drive” kā uzticamu un godprātīgu sadarbības partneri.

Alvis Vilks

Ātri, ērti, lēti!

Leons Kletnieks

Īstā vieta automašīnas mazgāšanai. Kopš esmu sācis apmeklēt automazgātuvi mans Karcher mājās stāv dīkstāvē. Kādēļ to daru - silts ūdens, kas daudz labāk nomazgā, labāks spiediens, nepaliek plankumi pēc mazgāšanas. Vienīgi ātri jākustas, jo negribas daudz naudiņas iztērēt.

Dāvis Dērziņš

Labi trenēts specs savu auto nomazgās par 3 €.

Jānis Sulcs

Pateicoties “Wash&Drive” vienmēr varu uzturēt savu auto tīru.

Armands Ķirsītis

Putu birstes. Labākā mazgātava Rīgā. Karcher.

Linda Roze

Atlika tik vienreiz pamēģināt un tagad mazgāju savu auto tikai “Wash&Drive” - ērti un lēti.

Mārtiņš Aleksandrovičs

Esmu Wash&Drive klients jau vairākus mēnešus. Esmu ļoti apmierināts ar pakalpojuma servisu, ko iegūstu šajās automazgātavās mazgājot savu vēsturisko amerikāņu pikapu! 

SIA ”CERTEX Latvija”

SIA”CERTEX Latvija” Pārdošanas vadītājs
Autoparka tīrības un izmaksu kompromiss

Olympic Casino Latvia

Tīra automašīna atspoguļo uzņēmuma tēlu. “Wash&Drive” pašapkalpošanās stacijas pieejamas 24/7, tiem ir plašs izvietojuma tīkls, un tajās nav jāstāv rindās. Izmantojot “Wash&Drive” sniegtos pakalpojumus, mazgāšanas izmaksas varam noteikt paši. Ņemot vērā visus faktorus, esam izvēlējušies izmantot tieši “Wash&Drive” pašapkalpošanās staciju pakalpojumus. Un mūsu automašīnas vienmēr ir tīras.

SIA ”Venipak Latvija”
Izmantojam šo pakalpojumu, jo šoferiem nav jāstāv garās rindās, nav pieraksti! Vienkārši, ātri un lēti!
SIA "Profcentrs"

Esam noslēguši līgumu un saņēmuši kartes katram darbiniekam. Tas rada vieglu darbošanos automazgātavā un arī precīzu uzskaiti par katra lietotāja patērēto naudas resursu mūsu uzņēmuma grāmatvedībā.

Automazgātavas iekārtas darbojas precīzi, šampūna daudzums ir pietiekams.