WASH & DRIVE LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

WASH & DRIVE EXPRESS VIDEO TŪRE

ĀTRI, ĒRTI, IZDEVĪGI!

Mūsu automazgātavās WASH & DRIVE un WASH & DRIVE EXPRESS nomazgā savu auto tikai dažu minūšu laikā un par draudzīgām cenām.

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO:

  • WASH & DRIVE – pašapkalpošanās automazgātavu tīkls darbojas visu diennakti. Tu vari nomazgāt auto jebkurā laikā, kad Tev tas ir izdevīgi. Mūsu automazgātavas ir atvērtas astoņās Latvijas pilsētās, tajā skaitā Rīgā ir 5 automazgātavas un Liepājā - divas. Automašīnas mazgāšanai vari izmantot dažādas programmas atkarībā no tā, cik liela ir netīruma pakāpe un cik daudz laika un līdzekļu vēlies izlietot.
  • WASH & DRIVE EXPRESS – automatizētā mazgāšanas līnija – tā ir jauna koncepta automazgātava Latvijā. Tajā auto atrodas uz automatizētās konveijera līnijas, un apmēram 3 minūšu laikā tas tiek rūpīgi nomazgāts. Automašīnas mazgāšanas laikā varēsi baudīt gaismas un putu šovu. Pēc automašīnas nomazgāšanas ir iespēja izmantot arī putekļusūcēju zonu, lai iztīrītu auto salonu.
brauc ciemos

Tehnoloģijas strādā Tava auto labā

Automazgātavas ir aprīkotas ar īpašām tehnoloģijām, lai nodrošinātu vistīrāko rezultātu.

Mūsu pašapkalpošanās automazgātavās tiek izmantots "Kärcher" tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts visā Eiropā un jo īpaši Skandināvijas valstīs.

Automatizētā mazgāšanas līnija ir aprīkota ar pasaulē zināmā ASV zīmola “Coleman Hanna” mazgāšanas tehnoloģijām.

Izmantojam tikai labākos tīrīšanas līdzekļus, kas atbilst ES vides prasībām. Turklāt 80% ūdens pilnībā attīrām un atkārtoti izmantojam, jo mums rūp apkārtējā vide, tās ilgtspēja un saudzīga izmantošana.

Iegūsti mirdzošu auto un nodrošini sev labu noskaņojumu!

ATSAUKSMES

SIA ”CERTEX Latvija”

SIA”CERTEX Latvija” Pārdošanas vadītājs:
Autoparka tīrības un izmaksu kompromiss

SIA "SELF STORAGE"

Tīrs auto ir kā publiska vizītkarte uzņēmumam. Esam ļoti apmierināti ar “Wash&Drive” sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību. Kā arī esam ievērojuši, ka pie mums atbraukušie klienti ļoti bieži izmanto “Wash&Drive Express” konveijertipa automazgātavas sniegtos pakalpojumus, lai pēc tam jau ar tīru automašīnu iebrauktu mūsu telpās.

A/S "Primero Finance"

Esam ļoti priecīgi par draudzīgo sadarbību ar automazgātavu tīklu Wash & Drive. Mūsu starpā pastāv vienojošs elements – gan mēs, gan mūsu partneris Wash & Drive vēlamies ļaut mūsu klientiem priecāties par savu auto, un tīrs auto, bez šaubām, rada prieku un vēlmi iemīlēties tajā atkal no jauna! Sadarbībai ar Wash & Drive bija milzīga nozīme mūsu zīmola kampaņas realizēšanā, kuras ietvaros apmeklējām Wash & Drive automazgātavas visā Latvijā. Esam pateicīgi, ka esat bijuši atvērti trakām idejām, kā arī nemainīgi nodrošinājuši lielisku servisa kvalitāti! 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.