WASH & DRIVE LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

WASH & DRIVE EXPRESS VIDEO TŪRE

ĀTRI, ĒRTI, IZDEVĪGI!

Mūsu automazgātavās WASH & DRIVE un WASH & DRIVE EXPRESS nomazgā savu auto tikai dažu minūšu laikā un par draudzīgām cenām.

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO:

  • WASH & DRIVE – pašapkalpošanās automazgātavu tīkls darbojas visu diennakti. Tu vari nomazgāt auto jebkurā laikā, kad Tev tas ir izdevīgi. Mūsu automazgātavas ir atvērtas astoņās Latvijas pilsētās, tajā skaitā Rīgā ir 5 automazgātavas un Liepājā - divas. Automašīnas mazgāšanai vari izmantot dažādas programmas atkarībā no tā, cik liela ir netīruma pakāpe un cik daudz laika un līdzekļu vēlies izlietot.
  • WASH & DRIVE EXPRESS – automatizētā mazgāšanas līnija – tā ir jauna koncepta automazgātava Latvijā. Tajā auto atrodas uz automatizētās konveijera līnijas, un apmēram 3 minūšu laikā tas tiek rūpīgi nomazgāts. Automašīnas mazgāšanas laikā varēsi baudīt gaismas un putu šovu. Pēc automašīnas nomazgāšanas ir iespēja izmantot arī putekļusūcēju zonu, lai iztīrītu auto salonu.
brauc ciemos

Tehnoloģijas strādā Tava auto labā

Automazgātavas ir aprīkotas ar īpašām tehnoloģijām, lai nodrošinātu vistīrāko rezultātu.

Mūsu pašapkalpošanās automazgātavās tiek izmantots "Kärcher" tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts visā Eiropā un jo īpaši Skandināvijas valstīs.

Automatizētā mazgāšanas līnija ir aprīkota ar pasaulē zināmā ASV zīmola “Coleman Hanna” mazgāšanas tehnoloģijām.

Izmantojam tikai labākos tīrīšanas līdzekļus, kas atbilst ES vides prasībām. Turklāt 80% ūdens pilnībā attīrām un atkārtoti izmantojam, jo mums rūp apkārtējā vide, tās ilgtspēja un saudzīga izmantošana.

Iegūsti mirdzošu auto un nodrošini sev labu noskaņojumu!

ATSAUKSMES

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

SIA „Wash and Drive” nodrošina NMP dienestam pašapkalpošanās automazgātavu pakalpojumus vairākos Latvijas reģionos, visu diennakti septiņas dienas nedēļā, kas ir būtisks ieguvums NMP dienestam, jo pakalpojumu varam saņemt jebkurā brīdī, kad transportlīdzekli neizmanto izsaukumu izpildei.

NMP dienests var raksturot SIA „Wash and Drive” kā uzticamu un godprātīgu sadarbības partneri.

A/S "Aldaris"

Ņemot vērā to, ka tīrs un kārtīgs auto ir gluži kā uzņēmuma vizītkarte, ļoti augstu novērtējam SIA „Wash and Drive” sniegtos pakalpojumus un servisu. Ja abas puses izprot nepieciešamās vajadzības un ir nodrošināta individuāla pieeja katram klientam, sadarbība sniedz gan gandarījumu, gan arī nepieciešamo ērtumu un mobilitāti, kas ir īpaši būtiska mūsu uzņēmējdarbībā. Prieks, ka gadījumos, kad nepieciešama steidzama palīdzība, kvalitāte netiek atstāta novārtā.

A/S "Primero Finance"

Esam ļoti priecīgi par draudzīgo sadarbību ar automazgātavu tīklu Wash & Drive. Mūsu starpā pastāv vienojošs elements – gan mēs, gan mūsu partneris Wash & Drive vēlamies ļaut mūsu klientiem priecāties par savu auto, un tīrs auto, bez šaubām, rada prieku un vēlmi iemīlēties tajā atkal no jauna! Sadarbībai ar Wash & Drive bija milzīga nozīme mūsu zīmola kampaņas realizēšanā, kuras ietvaros apmeklējām Wash & Drive automazgātavas visā Latvijā. Esam pateicīgi, ka esat bijuši atvērti trakām idejām, kā arī nemainīgi nodrošinājuši lielisku servisa kvalitāti! 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.