PAR MUMS

Veidojot automazgātavu tīklu, mēs esam radījuši iespēju auto nomazgāt dažu minūšu laikā, turklāt tērējot vien pāris eiro. Wash & Drive pašapkalpošanās automazgātavās tiek izmantotas “Karcher” tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts visā Eiropā, un īpaša atzinība tam ir Skandināvijas valstīs. Papildus augstspiediena mazgāšanās rīkam ir pieejama arī putu birste un mazgāšana ar aktīvajām putām, nodrošinot visaugstāko mazgāšanas kvalitāti.

Mūsu automatizētā mazgāšanas līnija Wash & Drive Express ir jaunums Latvijā. Tajā mazgāšanas procesu veic iekārtas, un rezultāts ir ātrdarbība un nemainīgi augsta kvalitāte. Prognozējam, ka pieprasījums pēc automazgāšanas pakalpojuma Latvijā arvien augs un Wash & Drive tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu.

Juridiskā adrese
Krasta iela 97a, Rīga, LV-1019
Tālrunis
+371 20 20 30 75
PIESAKIES FRANŠĪZEI

Esam jau Šeit

ATSAUKSMES

Dāvis Dērziņš

Labi trenēts specs savu auto nomazgās par 3 €.

A/S "Primero Finance"

Esam ļoti priecīgi par draudzīgo sadarbību ar automazgātavu tīklu Wash & Drive. Mūsu starpā pastāv vienojošs elements – gan mēs, gan mūsu partneris Wash & Drive vēlamies ļaut mūsu klientiem priecāties par savu auto, un tīrs auto, bez šaubām, rada prieku un vēlmi iemīlēties tajā atkal no jauna! Sadarbībai ar Wash & Drive bija milzīga nozīme mūsu zīmola kampaņas realizēšanā, kuras ietvaros apmeklējām Wash & Drive automazgātavas visā Latvijā. Esam pateicīgi, ka esat bijuši atvērti trakām idejām, kā arī nemainīgi nodrošinājuši lielisku servisa kvalitāti! 

 

SIA ”Venipak Latvija”
Izmantojam šo pakalpojumu, jo šoferiem nav jāstāv garās rindās, nav pieraksti! Vienkārši, ātri un lēti!
Leons Kletnieks

Īstā vieta automašīnas mazgāšanai. Kopš esmu sācis apmeklēt automazgātuvi mans Karcher mājās stāv dīkstāvē. Kādēļ to daru - silts ūdens, kas daudz labāk nomazgā, labāks spiediens, nepaliek plankumi pēc mazgāšanas. Vienīgi ātri jākustas, jo negribas daudz naudiņas iztērēt.

SIA”Venden”

Ņemot vērā Latvijas nepastāvīgos laika apstākļus, esam izvēlējušies tieši "Wash&Drive " pakalpojumus, jo par mazām summām varam vienmēr uzturēt tīru savu auto parku. Tīrs auto ir tikpat svarīgs kā dzidrs ūdens!

Jānis Sulcs

Pateicoties “Wash&Drive” vienmēr varu uzturēt savu auto tīru.

SIA "City Express"

Mums kā kurjerpasta uzņēmumam ļoti svarīga ir piedāvāto pakalpojumu kvalitāte, un tīrs autoparks rada priekšstatu par mūsu attieksmi ikdienas darbu veikšanā. Uzņēmuma “City Express” raksturīgākās iezīmes ir ātri, kvalitatīvi, droši un uzticami, ko varam attiecināt arī uz mūsu ilggadējo sadarbības partneri “Wash and Drive”, kura piedāvātie mazgāšanas pakalpojumi mums palīdz ikdienas darbā gan ietaupīt laiku, gan mazgāt autoparku izdevīgāk.

SIA "Forevers"
Pakalpojumu ērti un viegli lietot. Administrācija operatīvi reaģē, ja ir kādi neskaidri jautājumi autovadītājiem. Rēķins par pakalpojumu ir detalizēts un viegli caurskatāms.
A/S "Aldaris"

Ņemot vērā to, ka tīrs un kārtīgs auto ir gluži kā uzņēmuma vizītkarte, ļoti augstu novērtējam SIA „Wash and Drive” sniegtos pakalpojumus un servisu. Ja abas puses izprot nepieciešamās vajadzības un ir nodrošināta individuāla pieeja katram klientam, sadarbība sniedz gan gandarījumu, gan arī nepieciešamo ērtumu un mobilitāti, kas ir īpaši būtiska mūsu uzņēmējdarbībā. Prieks, ka gadījumos, kad nepieciešama steidzama palīdzība, kvalitāte netiek atstāta novārtā.

Linda Roze

Atlika tik vienreiz pamēģināt un tagad mazgāju savu auto tikai “Wash&Drive” - ērti un lēti.

Mārtiņš Aleksandrovičs

Esmu Wash&Drive klients jau vairākus mēnešus. Esmu ļoti apmierināts ar pakalpojuma servisu, ko iegūstu šajās automazgātavās mazgājot savu vēsturisko amerikāņu pikapu! 

Olympic Casino Latvia

Tīra automašīna atspoguļo uzņēmuma tēlu. “Wash&Drive” pašapkalpošanās stacijas pieejamas 24/7, tiem ir plašs izvietojuma tīkls, un tajās nav jāstāv rindās. Izmantojot “Wash&Drive” sniegtos pakalpojumus, mazgāšanas izmaksas varam noteikt paši. Ņemot vērā visus faktorus, esam izvēlējušies izmantot tieši “Wash&Drive” pašapkalpošanās staciju pakalpojumus. Un mūsu automašīnas vienmēr ir tīras.

A/S “Elis Tekstila Serviss”

Esam apmierināti un iesakām uzņēmumu “Wash and Drive”, kas sniedz automazgāšanas pakalpojumus.

Priecē 24 stundu darba laiks, jo varam autoparku uzturēt tīru jebkurā diennakts laikā.

Nav rindas, ērti un ātri var nomazgāt automašīnu.

Pieejamas mazgātavas lielākajās pilsētās Latvijā.

Saimnieciski izdevīgāk, nekā mazgāt pilna servisa automazgātavās.

Edgars Bērziņš

Nomazgāju savu ģimenes busiņu daudz lētāk nekā parastajās automazgātavās.

SIA "SELF STORAGE"

Tīrs auto ir kā publiska vizītkarte uzņēmumam. Esam ļoti apmierināti ar “Wash&Drive” sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību. Kā arī esam ievērojuši, ka pie mums atbraukušie klienti ļoti bieži izmanto “Wash&Drive Express” konveijertipa automazgātavas sniegtos pakalpojumus, lai pēc tam jau ar tīru automašīnu iebrauktu mūsu telpās.

SIA "Profcentrs"

Esam noslēguši līgumu un saņēmuši kartes katram darbiniekam. Tas rada vieglu darbošanos automazgātavā un arī precīzu uzskaiti par katra lietotāja patērēto naudas resursu mūsu uzņēmuma grāmatvedībā.

Automazgātavas iekārtas darbojas precīzi, šampūna daudzums ir pietiekams.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

SIA „Wash and Drive” nodrošina NMP dienestam pašapkalpošanās automazgātavu pakalpojumus vairākos Latvijas reģionos, visu diennakti septiņas dienas nedēļā, kas ir būtisks ieguvums NMP dienestam, jo pakalpojumu varam saņemt jebkurā brīdī, kad transportlīdzekli neizmanto izsaukumu izpildei.

NMP dienests var raksturot SIA „Wash and Drive” kā uzticamu un godprātīgu sadarbības partneri.

SIA ”CERTEX Latvija”

SIA”CERTEX Latvija” Pārdošanas vadītājs:
Autoparka tīrības un izmaksu kompromiss

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.