Kā nomazgāt auto

Arrow next
1

Izvēlies programmu

Choose program
Arrow next
2

veic maksājumu

Pay
Arrow next
3

izbaudi procesu

Wash
4

apmeklē putekļusūcēju zonu vai turpini ceļu

Yellow vacuum

4 soļi ceļā uz tīru auto

 1. Izvēlies auto mazgāšanas programmu!
  Tavai izvēlei ir 4 mazgāšanas programmas. Izvēlies piemērotāko! Lai to izdarītu, iepazīsties ar programmās iekļautajām mazgāšanas darbībām mājas lapā vai stendā pie Wash & Drive Express iebrauktuves.
  Ja izvēlēsies Bronzas vai Sudraba programmu, izvērtē, vai vēlies apmeklēt arī putekļusūcēju zonu. To ir iespējams iegādāties papildus.
  Zelta un Platīna programmās jau ir iekļauta putekļusūcēju zonas bezmaksas izmantošana.
 2. Norēķinies ar bankas karti, skaidru naudu vai Wash & Drive klienta karti.
  Sīkāk par to Kā norēķināties
 3. Uzbrauc auto uz mazgāšanas līnijas un izbaudi procesu!
  • Tuvojoties automatizētajai mazgāšanas līnijai, apstādini auto pirms tās – priekšmazgāšanas zonā. Tur Wash & Drive Express darbinieks veiks automašīnas priekšmazgāšanu. Tā nepieciešama, lai sagatavotu auto galvenajam mazgāšanas procesam.
  • Pēc mūsu darbinieka uzaicinājuma uzbrauc automašīnu uz automatizētās līnijas. Seko norādījumiem, kā to izdarīt visprecīzāk.
  • Automašīnas logiem, durvīm, lūkām jābūt aizvērtām, logu tīrītājiem - izslēgtiem! Auto jābūt neitrālajā pārnesumā. Dzinējam jābūt ieslēgtam. Nedrīkst grozīt stūri, ieslēgt rokas bremzi un spiest bremžu pedāļus. Ja automašīnai ir automātiskā bremzēšanas funkcija (“auto hold”), tā ir jāatslēdz.
  • Mazgāšanas laikā ir jāizbauda process – gaismas un putu šovs, kas izklaidēs auto vadītāju un pasažierus.
  • Aptuvens auto mazgāšanas laiks uz automatizētās līnijas ir 3 minūtes. Noslēgumā pēc auto žāvēšanas automātiski atvērsies vārti un zaļais luksofora signāls dos atļauju sākt auto kustību.
 4. Apmeklē putekļusūcēju zonu vai turpini ceļu!

Ja esi izvēlējies Zelta vai Platīna programmu ar jau iekļautu bezmaksas putekļusūcēju zonas apmeklējumu vai esi iegādājies to atsevišķi, seko norādēm uz to.
Novieto auto vienā no 9 tīrīšanas vietām, iegaumē tās numuru un kases zonā noskanē čeku, lai aktivizētu putekļusūcēja darbību tīrīšanas vietā, kur stāv Tavs auto. Izmanto arī saspiestā gaisa ierīci, lai izpūstu ūdeni no logu un durvju spraugām.
Kad auto tīrīšana ir paveikta, turpini ceļu! Lai tas ir drošs un prieka pilns!

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.