JAUNUMI

16.11.18

Atvērta jauna “Wash&Drive” automazgātava K.Ulmaņa gatvē 119, Rīgā

Šodien, 16.novemrbī, K.Ulmaņa gatvē 119, Rīgā, blakus degvielas uzpildes stacijai Circle K atvērta jauna pašapkalpošanās automazgātava. Jaunā automazgātava atrodas tieši pretī jau esošajai “Wash&Drive” automazgātavai Grenču ielā 3.

Jaunajā “Wash&Drive” automazgātavā ir pieejamas 4 mazgāšanas kabīnes un 2 jauna tipa putekļu sūcēji. Tāpat jaunajā automazgātavā pieejamas īpašas programmas disku mazgāšanai un insektu noņemšanai. 

Automazgātavas izveidē investēti 600 tūkstoši eiro. Plānots, ka diennaktī jaunā automazgātava spēs apkalpot līdz pat 500 transportlīdzekļu.

Šī ir jau divpadsmitā  “Wash&Drive”  pašapkalpošanās automazgātava, un ceturtā šāda veida “Wash&Drive” automazgātava Rīgā. Klientiem Rīgā  ir pieejamas arī “Wash&Drive”  pašapkalpošanās automazgātavas Grenču ielā 3, Bauskas ielā 105 un Duntes ielā 19a. Visas “Wash&Drive” automazgātavas ir atvērtas 24 stundas diennaktī un strādā bez brīvdienām. 

“Wash&Drive” automazgātavās tiek izmantotas “Karcher” tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts Skandināvijas valstīs un citviet Eiropā.

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.