JAUNUMI

02.12.22

Wash & Drive un Self Storage īpašais piedāvājums: nomazgā auto riepas vai diskus un saņem 50% atlaidi mantu glabātuves īrei pirmos divus mēnešus

Disku un riepu mazgāšana, protams, ir aktuāla visu gadu – lai saglabātu lieto disku tīrību un lielisku izskatu. Taču rudens un ziemas sezonā disku un riepu mazgāšana kļūst īpaši aktuāla. Pirmkārt, diski kļūst netīri ievērojami ātrāk, otrkārt, riepu un disku mazgāšana ir īpaši svarīga pirms riepu maiņas. Daudzi no mums riepas uzglabā ar diskiem, tāpēc svarīgi parūpēties, lai nesezonas riepas uzglabājam tīras un sausas!

Wash & Drive sadarbībā ar ilggadējo sadarbības partneri, pašapkalpošanās noliktavu kompleksu Self Storage, šajā rudenī piedāvā ikvienam saņemt 50% atlaidi mantu glabātuves nomai pirmos divus mēnešus. Self Storage mantu glabātuve ir Rīgā modernākās pašapkalpošanās mantu noliktavas. Mantu uzglabāšana uzņēmumiem un privātpersonām pieejama no 1.5 līdz pat 20m2 lielās noliktavu telpās, kuras aprīkotas ar mūsdienīgiem apkures, ventilācijas, klimata kontroles un apsardzes risinājumiem. Tāpat ikviens Self Storage klients savai mantu noliktavai var piekļūt un pārvaldīt to ar viedatslēgas palīdzību. Vēlies izmēģināt Self Storage viedās mantu glabātuves? Iespējams, tieši šobrīd tev vai tavam biznesam ir nepieciešama noliktavas telpa mantu, preču, izejvielu vai darba instrumentu uzglabāšanai? Izmanto Wash & Drive īpašo akcijas piedāvājumu jau šodien un sāc izmantot savu noliktavas telpu nekavējoties!

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.