JAUNUMI

15.06.20

Atvērta jauna “Wash&Drive” pašapkalpošanās automazgātava Krasta ielā 97A, Rīgā

18.maijā, Krasta ielā 97A,Rīgā tika atvērta jau trīspadsmitā “Wash&Drive”  pašapkalpošanās automazgātava.

Automazgātavas izveidē investēti 600 tūkstoši eiro. Plānots, ka diennaktī jaunā automazgātava spēs apkalpot līdz pat 500 transportlīdzekļu.

Šī ir jau piektā “Wash&Drive” automazgātava Rīgā. Klientiem Rīgā ir pieejamas arī pašapkalpošanās automazgātavas Grenču ielā 3, Bauskas ielā 105, Duntes ielā 19A un  K.Ulmaņa gatvē 119. Visas “Wash&Drive” automazgātavas ir atvērtas 24 stundas diennaktī.

Jaunajā “Wash&Drive” automazgātavā ir pieejamas 4 mazgāšanas kabīnes. Šī ir pirmā “Wash&Drive” pašapkalpošanās automazgātava, kurā pieejama aktīvo rozā putu programma, vēl labākam mazgāšanas rezultātam. Tāpat jaunajā automazgātavā pieejamas programmas disku mazgāšanai un insektu noņemšanai, kā arī klientu atzinību jau iemantojusī putu birstes programma.

Kā arī drīzumā gaidāms kāds jaunums no "Wash&Drive", kas būs vēl kaut kas nebijis auto mazgāšanas industrijā tieši Latvijā

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.