JAUNUMI

01.09.20

Atvērta Latvijā pirmā konveijera tipa automazgātava ar izklaidējošiem gaismas elementiem “Wash&Drive EXPRESS”

Šī gada 1.septembrī Krasta ielā 97A, Rīgā tika atvērta pirmā konveijera tipa mazgāšanas līnija “Wash&Drive EXPRESS”. Šī ir jau četrpadsmitā automazgātava “Wash& Drive” tīklā un sestā “Wash&Drive” automazgātava Rīgā.

“Wash&Drive EXPRESS” ir aprīkota ar pasaulē atzītām ASV ražotāja iekārtām, un tās izveidē ir investēts aptuveni viens miljons eiro.

Mazgāšanas process “Wash&Drive EXPRESS” aizņem vidēji 3 minūtes - automašīna tiek novietota uz konveijera lentas, un vadītājam atliek vien baudīt mazgāšanas procesu. Turklāt uz konveijera lentas vienlaicīgi var atrasties vairākas automašīnas, kas “Wash&Drive EXPRESS” tās ātruma dēļ atšķir no citām Latvijā pieejamajām automatizētām automazgātavām. Tāpat nebijuši Latvijā ir arī “Wash&Drive EXPRESS” gaismas efekti, un mazgāšanas process patiesi ir baudījums acīm un sajūtām.

“Wash&Drive EXPRESS” ir pieejamas 4 mazgāšanas programmas – BRONZA, SUDRABS, ZELTS un PLATĪNS. Programmās ZELTS un PLATĪNS iekļauts arī bezmaksas Putekļsūcēja zonas apmeklējums. “Wash&Drive EXPRESS” Putekļsūcēju zona atrodas pilnībā zem jumta, un klientiem pieejami neticami jaudīgi putekļsūcēji.

“Wash&Drive EXPRESS” ir iespēja norēķināties ar skaidru naudu, maksāšanas kartēm, MONYX aplikāciju, un tā pieejama arī mūsu juridiskajiem klientiem, izmantojot “Wash&Drive” klienta kartes.

Multifunkcionālajā Krasta ielas 97A, Rīgā kompleksā klientiem pieejama ne tikai automatizētā mazgāšanas līnija “Wash&Drive EXPRESS”, bet arī pašapkalpošanās automazgātava “Wash&Drive”, un pašapkalpošanās mantu glabātava “SELF STORAGE”.

Mēs izmantojam sīkdatnes mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk - Sīkdatņu izmantošanas noteikumos.